„Pobierz plik”

10 08 2009

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznia się z nowym działem „pobierz plik” umieszczony jest na prawym, bocznym pasku narzędzi. Poza autorskimi dokumentami znajdą też tam Państwo wiele innych ciekawych opracowań, dokumentów oraz audycji związanych z tematem zmian klimatu.

Baza ta będzie systematycznie rozbudowywana.

Jednoczesnie informuję, że po pierwsze: serwer onet unite jest jeszcze wersją beta- także proszę nie zrażać się tym, że czasem nie wyświetli się strona lub nie będzie można pobrać pliku- myślę jednak, że jest to kwestia najbliższego czasu i wszystko powinno już działać jak należy. A po drugie: serwer ten oparty jest na wymienie plików w systemie P2P (mam jednak dość często włączony komputer więc to nie powinno stanowić większego problemu 😉 w razie czego zawsze pozostaje dział „linki”).

Jeśli dysponują Państwo jakimiś ciekawymi dokumentami lub opracowaniami i chcą się Państwo z nimi podzielić, to proszę o ich przesłanie na e-maila lub podanie linku w komentarzu. Im więcej tego typu materiałów tym oczywiście lepiej 🙂

Pozdrawiam

Reklamy

Działania

Informacja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: